400₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! 400₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! 400₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! 400₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

 Sitemizde almış olduğunuz tüm ürünlerimizde değişim gerçekleştirebilirsiniz.

 Sitemizde iade sistemi yoktur.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

 www.efelabebe.com 'dan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin değişimini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş gününüz vardır. 14 iş günü içerisinde +90545 342 43 48 numaralı WhatsApp Hattımızdan değişim için bilgi alabilirsiniz.

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA KODU:

 Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından "kargo poşeti" talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz.

 Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz.

 Göndermiş olduğunuz ürünler değişim ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2 iş günüdür. Değişim paketiniz bize teslim edildikten maksimum 2 iş günü sonra bilgilendirme için SMS alırsınız.

 Gönderdiğiniz ürün değişim koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

 Onaylanan değişimler, değişim süresi 1-14 iş günüdür.

 Değişim koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin değişimi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

 DEĞİŞİM İŞLEMİNDE KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

 Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

• Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz.